dbasiewicz@knwteam.pl

Daria Basiewicz

 30% zniżki 

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Uzyskaj zniżkę na pakiet premium

- teksty na portale internetowe / strony www

Poniżej znajdziesz przykłady moich tekstów:

 

- teksty sprzedażowe (branża motocyklowa)

Napisz do mnie

Współpracowałam lub współpracuje również z portalami internetowymi jako autor tekstów,

redaktor, korespondent:

Copywriting
Oferta

Każde nowe zlecenie to dla mnie nowe, ekscytujące wyzwanie jednocześnie terminowość i rzetelność są podstawą mojej pracy. Do tej pory miałam okazję realizować zlecenia dla m.in.:

 

Zapraszam do kontaktu!

 

 

Copywriter -Daria Basiewicz

 

Moja przygoda z copywritingiem rozpoczęła się w 2019 roku. Pasję do słowa pisanego, którą miałam już od najmłodszych lat, połączyłam z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej zdobytej podczas swojej ścieżki zawodowej. 

 

Przez ten czas tworzyłam treści na strony www, landing page, wpisy na blogi firmowe, a także byłam redaktorem lub korespondentem na portalach internetowych. Ze względu na wykształcenie/doświadczenie zawodowe szczególnie bliskie są mi branże:

 

  • zoologia / hodowla zwierząt / kynologia,
  • nieruchomości,
  • motoryzacja,
  • sport,
  • inwestycje, a szczególnie rynek akcji.
Kim jestem?

Copywriting

Copywriting i content marketing

 

Słowo pisane w świecie online ma ogromną moc. Jest jednym z najważniejszych sposobów komunikacji między nami a osobami odwiedzającymi naszą stronę internetową. To przy jego pomocy marki budują relację z klientami, to dzięki niemu możliwa jest prezentacja produktów, a następnie ich sprzedaż. 

 

Rolą copywritera jest stworzyć treści, które będą spełniać określoną rolę. Zachęcą do konkretnego działania lub przekażą misję firmy w określony sposób. Dobry tekst sprzedaje produkty, tworzy przekaz trafiający do wyobraźni czytelnika i wzbudza w nim określone emocje. Takich treści szukasz i takie treści postaram Ci się dostarczyć.

 

Copywriting Daria Basiewicz